KONST / Litografier / Färglitografi 11435578
nr 1143 5578
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, 2 st. Numrerade och signerade, motivet: 30x41
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 november 2017
kl 18:11:40
100 kr
200 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke